Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nebankovní půjčky

Půjčka ihned - Online formulář

Nebankovní půjčky

Pomineme-li půjčky v rámci rodiny a v rámci přátelských vztahů, dělíme půjčky v rámci finančního trhu na půjčky bankovní a nebankovní. Jak vyplývá již z názvů, jejich největší rozdíl spočívá na straně poskytovatele půjčky (nebo chcete-li na straně věřitele) – bankovní půjčky jsou poskytovány bankovními institucemi a nebankovní půjčky jsou naopak poskytovány jinými společnostmi, které jsou označovány také jako nebankovní finanční instituce.

Lze přitom říci, že nebankovní finanční instituce svojí činností doplňují na trhu s finančními půjčkami činnost bank a jejich klienty se zpravidla stávají osoby, které se svojí žádostí o půjčku neuspěli právě u některé z bank. Nebankovní finanční instituce získávají své klienty zpravidla díky mírnějším podmínkám, které musí být splněny pro přiznání půjčky, protože právě tyto podmínky jsou hlavním kamenem úrazu u půjček bankovních.

Nejproblematičtější je zejména podmínka čistého bankovního a nebankovního registru klientských informací, respektive záznam v těchto registrech bez negativních informací o žadateli o půjčku, jako je např. informace o velmi vysokém zadlužení jedince, o jeho špatné platební morálce apod.

A právě z výše uvedeného důvodu řada společností nabízí takové půjčky, při kterých odpadá řadou lidí velmi obávané nahlížení do registrů, a které jsou pro zjednodušení nazývány jako půjčky bez registru. Na internetu lze nalézt nepřeberné množství nabídek nebankovních půjček bez registru - stačí jen uvést do internetového vyhledávače heslo „půjčky bez registru“ a můžete vybírat.

Pokud však chcete mít přehled o nabídkách, které by vám mohly vyhovovat, rychle, bez práce a přehledně na jednom místě, pak je tu právě pro vás webová stránka Pujcky-hypoteky.cz. Na této stránce je mimo jiné umožněno zájemcům o nebankovní půjčku využití on-line formuláře, který po vyplnění základních údajů vyhodnotí, která nebankovní finanční instituce a její konkrétní půjčka je pro jedince ta nejvhodnější. Využití tohoto formuláře vám může ušetřit čas i peníze.

TOPlist