Půjčka bez příjmu

Finanční web pro nabídku a poptávku vyřízení půjčky, online služby pro zájemce i poskytovatele, informace o nebankovních půjčkách

Půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Proč je půjčka bez registru a potvrzení o příjmu tak oblíbená?

Ve světě půjček by se leckdo ztratil. Bankovní a nebankovní společnosti nabízejí nespočet produktů s nejrůznějšími podmínkami. Mezi nejoblíbenější produkt nebankovních společností pak patří půjčka bez registru a potvrzení o příjmu. Na klienta je nenáročná a její zařízení trvá jen chvíli.

Půjčka bez registru a potvrzení o příjmu žadatele zbytečně nestresuje

V případě, že potřebujete půjčit peníze a jdete o ně zažádat do banky, je téměř jisté, že jen tak to nebude. Banka po vás určitě bude chtít potvrzení o výši příjmu, stejně tak nakoukne i do registru dlužníků. V takovém případě se snižují šance mnoha žadatelů, že půjčku opravdu dostanou. Proč? Většina nemá dostatečně vysoký příjem a nebo má zápis v registru dlužníku. Takový profil žadatelů je pro banky nepřípustný, a proto žadatelé odcházejí s nepořízenou. Odcházet však mohou k nebankovním společnostem, které nabízejí mnohem volnější a tudíž i vstřícnější podmínky půjčky. Většina půjček, které nebankovní společnosti nabízejí je krátkodobá, jejich částka není příliš vysoká, proto si mohou tyto společnosti dovolit nabízet je širokému spektru zájemců, mezi nimi jsou i tak zvaní rizikoví žadatelé o půjčku. Nebankovní společnosti většinou nenahlížejí do registru dlužníku a nepožadují potvrzení o výši příjmu, proto na půjčku dosáhne téměř každý.

Výše příjmu není pro nebankovní společnosti důležitá

Nedostačující výše příjmu je důvodem, proč se většina žádostí o půjčku u bank setká s neúspěchem. Banky se tímto snaží předcházet riziku nesplácení, a proto musí odmítnou velkou část zájemců. Ti pak nemají jinou možnost, než hledat alternativu. Výhodnou alternativou jsou nebankovní společnosti, které nabízejí půjčku bez nutnosti doložení výše příjmu a bez nahlížení do registru dlužníku. Půjčka s takovým profilem je pak samozřejmě velmi oblíbená.
TOPlist