Půjčka bez příjmu

Finanční web pro nabídku a poptávku vyřízení půjčky, online služby pro zájemce i poskytovatele, informace o nebankovních půjčkách

Půjčka na exekuci

Vitacredit – řešení v případě exekuce

Znáte nebankovní společnost Vitacredit? Je na našem trhu už nějaký ten rok a získala si srdce nejednoho klienta, kterému pomohla ze svízelné situace. Půjčuje vysoké částky všem, co potřebují větší hotovost, například na vyplacení exekuce. Po rozvodu s manželem jsem neměla práci a zjistila jsem, že i když beru podporu, nemohu si již dovolit platit nájem v Praze, kde jsme předtím bydleli s manželem a třemi dětmi.

Majitel bytu nám to samozřejmě netoleroval a my museli z bytu buď odejít, nebo doplatit dlužné nájemné.

Protože jsme neměli peníze a já jsem si stále nemohla najít práci, museli jsme si na nájem půjčit peníze. Touto půjčkou náš kolotoč dluhů nabral na obrátkách a my se dostali do dluhové pasti.

Z nájmu, který jsme opět neplatili, nás majitel bytu nekompromisně vystěhoval. Našli jsme si menší a levnější pronájem a na kauci a nájem dopředu jsem si vzala další půjčku. Půjčkami jsem vytloukala klín klínem a v podstatě jsem z nich žila i já i mé děti.

Po čase jsem si sice našla práci, ale výplata nám v žádném případě nestačila. Jelikož jsem nedostávala ani výživné na své děti, nemohla jsem zaplatit další nájem.

Výplata, kterou jsem dostávala, byla na pokrytí některých půjček a uživení svých dětí. Po té jsem opět musela opustit byt a najít si jiné bydlení. Mezitím jsem si nabrala spoustu jiných půjček, abych mohla uživit rodinu a poplatit některé účty. Nyní jsem v insolvenci a dokonce života jsem ponaučená.

Tímto mým nezodpovědným příběhem a přístupem k mému životu, respektive k dětem, chci varovat všechny lidi, kteří budou můj příběh číst, aby se přestali na vše možné vymlouvat a přijali zodpovědnost za svůj život.

Za vše si můžu jen já sama a teď, když si čtu můj příběh zpětně, vím, jak moc jsem byla nezodpovědná. Půjčky mi přerostli přes hlavu a zničili život mně i mým dětem. I přesto půjčky neodsuzuji, protože pokud člověk získá určitou finanční inteligenci, může se zadlužovat rozumně.

Pomáhají obyčejným lidem, i podnikatelům. Úvěr je možné splácet až 120 měsíců, což umožňuje půjčku řádně splatit. Společnost se snaží svým klientům co nejrychleji pomoct, jelikož ví, že v takových případech jde o čas a hlavně o bydlení. Díky jejich půjčce zaplatíte exekuci a nepřijdete o nemovitost.

Podmínky pro úvěr:

* plnoletost

* výše půjčky od padesáti tisíc a více je podmíněna ručením nemovitosti, která může být vaše nebo cizí

* splácení rok až deset let, vše na základě dohody se společnosti Vitacredit

* nejsou důležité záznamy v registru dlužníků

* platný doklad totožnosti a vlastnický list nemovitosti

* řádné splácení měsíčních splátek

Úroky a výše splátek je určena dle dohody s věřitelem. Peníze jsou zaslány na účet klienta, měsíčně se splácí dohodnutá splátka až do úplného uhrazení celé částky. Žádost o půjčku se dá vyřídit i přes online formulář na stránkách společnosti. Budete muset počítat s vyšším úrokem, protože při rychlých, okamžitých půjčkách bez registru není nic zadarmo.

Co poradit na závěr?

* Půjčujte si v takových naléhavých případech, jen od ověřených nebankovních společností, které před klientem nic netají a neskrývají.

* Banka klientům, pokud májí exekuci, peníze nepůjčí, tak to ani nezkoušejte.

* Nejednejte zbrkle, pod nátlakem. Plni problémů, dokážete odsouhlasit půjčku i podvodným firmám, které na takové klienty jako jste vy, čekají. Takže pozor!

* Můžete se obrátit na bezplatnou právní pomoc a poradit se s právníkem, jak řešit vaši situaci.

A hlavně, pokud se rozhodnete pro velkou půjčku, pročtěte si důkladně smluvní podmínky. Pomoc na trhu existuje, jen se musíte dobře rozhlédnout a vybrat si tu správnou.

 

Žádost o vyřízení půjčky

image
TOPlist