Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Půjčky bez registru – pro a proti

Půjčka ihned - Online formulář

Půjčky bez registru – pro a proti

Nyní si shrneme výhody, které plynou z půjčky bez registru. V prvé řadě je to tedy výhoda plynoucí ze samotného názvu půjčky. Je to fakt, že poskytovatelé se při schvalování půjčky neřídí tak přísnými pravidly jako banky a nenahlížejí do registru dlužníků, popřípadě nahlížejí, ale případný záznam nezohledňují při schvalování půjčky.

Díky výrazně jednoduššímu postupu schvalování se objevuje i druhá výhoda a to zkrácení času, za který jsou pro nás peníze k dispozici. U malých částek můžeme peníze využívat již během několika dní. Pro žadatele představuje další výhodu také fakt, že u nižších částek nevyžadují poskytovatelé většinou žádného ručitele a někdy ani doklady o příjmu, které jsou v bankách nutností.

Nebankovní půjčky bez registru – proti

Mezi zásadní nevýhody půjčky bez registru můžeme zařadit především vyšší cenu poskytovaných peněz a to ve formě úrokové sazby placené pravidelně společně se splátkami zapůjčené částky nebo ve formě vyšších poplatků. Úroková sazba u půjčky bez registru se může pohybovat i kolem deseti procent. Proto se, jak jsme již řekli, vyplatí nebankovní půjčky bez registru spíše na menší částky splatné na velmi krátkou dobu, například jednoho měsíce.
TOPlist